Informacja o wynikach III etapu konkursu

na stanowisko Asystenta Sędziego w Sądzie Rejonowym w Będzinie

sygn. konkursu Skdr 1102-8/18

Lista kandydatów zakwalifikowanych do zatrudnienia na stanowisku asystenta sędziego w Sądzie Rejonowym w Będzinie:

L.p.

Imię i Nazwisko

Ilość punktów uzyskana w II etapie

Ilość punktów uzyskana w III etapie

Suma punktów

 
 
 

1

Katarzyna Sierakowska

35

7

42

 

Informacja o wynikach II etapu konkursu

na stanowisko Asystenta Sędziego w Sądzie Rejonowym w Będzinie

sygn. konkursu Skdr 1102-8/18

Lista kandydatów zakwalifikowanych do III etapu konkursu na stanowisko asystenta sędziego w Sądzie Rejonowym w Będzinie:

OGŁOSZENIE
Dyrektora Sądu Rejonowego w Będzinie
z dnia 3 stycznia 2019r.

w sprawie konkursu na stanowisko STAŻYSTA

w Sądzie Rejonowym w Będzinie

oznaczonego sygnaturą Skdr.1102-7/18

Informacja o wynikach konkursu

Ilość wolnych stanowisk:  8 etatów  – umowa o pracę na czas określony

Informacja o wynikach I etapu konkursu

na stanowisko Asystenta Sędziego w Sądzie Rejonowym w Będzinie

sygn. konkursu Skdr 1102-8/18

Lista kandydatów zakwalifikowanych do II etapu konkursu na stanowisko asystenta sędziego w Sądzie Rejonowym w Będzinie:

L.p.

Imię i Nazwisko

 
 
 

1

Szymon Grzywacz

 

2

Łukasz Kluba

 

3

Milena Koźlicka

 

4

Martyna Miłkowska

 

5

Justyna Nowakowska

 

6

Katarzyna Pietras

 

7

Joanna Przybyła

 

8

Katarzyna Sierakowska

 

9

Kamil Skubis

 

10

Mateusz Szaniewski

 

11

Klaudia Szczygieł

 

   Będzin, dnia   20 grudnia 2018r.

Wyciąg z Uchwały nr 2

Komisji Konkursowej powołanej do przeprowadzenia konkursu na stanowisko STAŻYSTA (umowa o pracę) w Sądzie Rejonowym w Będzinie oznaczonego sygnaturą S.Kdr 1102-7/18

Lista kandydatów zakwalifikowanych do III etapu konkursu na stanowisko STAŻYSTA w Sądzie Rejonowym w Będzinie (kolejność wg ilości uzyskanych punktów w porządku malejącym):

  1. Brych Aleksandra - 10 pkt.
  2. Fojt Anna - 10 pkt.
  3. Glimos Marta - 10   pkt.
  4. Gubała Milena - 10 pkt.
  5. Stachowicz Agnieszka - 10 pkt.
  6. Szczepańczyk Aneta - 10 pkt.
  7. Zamora Ewa - 10 pkt.
  8. Hołda Magdalena - 9 pkt.
  9. Jeleń Ewelina - 9   pkt.
  10. Cholewa Dagmara - 8 pkt.
  11. Bochynek Agnieszka - 7,5 pkt.